POZVÁNKA - UMIKOV výrobce techniky pro dopravu dřeva a mechanizace

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

POZVÁNKA

O NÁS
Myslivci a lesníci se už více než 20 let setkávají na SILVA REGINA v Brně

Už přes dvacet let je pro české a hlavně moravské myslivce a lesníky zásadní událostí brněnský veletrh SILVA REGINA. A stále více na tuto mezinárodní lesnickou a mysliveckou akci přijíždějí zájemci ze Slovenska a Rakouska, což může být pro vystavovatele velmi zajímavé. V roce 2018  proběhne SILVA REGINA s Mezinárodním veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO a Veletrhem obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Brněnské výstaviště bývá v tuto dobu kompletně vyprodané, pravidelně přichází přes sto tisíc návštěvníků. Tento komplex je prostě nejdůležitější veletržní akcí ve svém oboru.
Veletrh SILVA REGINA bude umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, doprovodné programy najdou návštěvníci na galerii pavilonu Z i venkovních plochách. Tento rozměr a souběh s veletrhy TECHAGRO a BIOMASA dělá z veletrhu SILVA REGINA zásadní lesnickou a mysliveckou akci Českou republiku a Slovensko a zejména myslivci a lesáci z Moravy a Slovenska její návštěvu jistě nevynechají.
UMIKOV se samozřejmě  opět aktivně bude účastnit, těšíme se na vás na stejné výstavní ploše jako v minulém ročníku v termínu 8.-12.4. 2018 .

 
Dovolujeme si Vás jménem naší společnosti UMIKOV CZ s.r.o. pozvat na Mezinárodní lesnický veletrh ELMIA WOOD ve švédském Jőnkőpingu , kterého se budeme ve spolupráci s dodavatelem podvozků TATRA a dodavatelem  HNJ  LOGLIFT účastnit.  Lesní nástavba a přívěs pro přepravu dřeva  bude sestaven na podvozku TATRA PHOENIX v  limitované edici  PRÄSIDENT.
Veletrh je kompletně postaven v lese a můžete vidět a vyzkoušet lesní stroje a nástroje v jejich přirozeném prostředí. Navštívit Elmia Wood je efektivní způsob, jak získat cenné poznatky, získat přehled o trhu a vidět nové trendy.
Nabízíme Vám možnost zajištění exkurze na tuto výstavu. Bližší informace o  zájezdu i umístění našeho stánku v zákresu  vám rádi zašleme .
 
Těšíme se na Vás ve stánku TATRA  výstavní plocha č. 1010

https://www.elmia.se/en/wood/

Kolektiv UMIKOV CZ s.r.o.
 
Libáň 26
538 25 Nasavrky                              
www.umikov.cz
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky